Стажування
 
На базі ДУ "Львівська обласна фітосанітарна лабораторія" у термін з 20 по 21 травня 2024 проведено стажування для фахівців ДУ "Хмельницька обласна фітосанітарна лабораторія".
Згідно затвердженої програми стажування: фахівців ознайомлено з роботою відділу аналізу біохімічних і технологічних показників сільськогосподарських культур та продуктів їх переробки з вимогами до зернових, олійних культур та продуктів їх переробки. Проведено практичні заняття: відбір проб та пробопідготовка до аналізу, визначення металомагнітної домішки, визначення вмісту дрібних зерен і крупності, зерна пшениці пошкоджені клопом-черепашкою, основні методи аналізування показників якості зерна зернових та олійних культур згідно сфери акредитації; визначення фузаріозних зерен, встановлення рівня зараженості шкідниками (зернові та олійні культури).
Згідно вимог стандарту ДСТУ EN ISO/IEC 17025:2019 обговорено зміни і доповнення щодо ведення документації проведення аналізу біохімічних і технологічних показників сільськогосподарських культур та продуктів їх переробки.

.